18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenen çiftlere sürpriz yaparak nikâhlarını kıydı. Hayatlarını birleştiren tüm çiftlere sağlık, huzur ve mutluluk dileyen Başkan Çalık, “Bu güzel gün bütün hayatınızın bütün anlarına eşlik eder. Her gününüz 14 Şubat gibi geçsin. Umarım bahtınız da yolunuz da açık olur. Ömür boyu mutluluklar diliyorum” diye konuştu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenen çiftlere sürpriz yaparak nikâhlarını kıydı. Beylikdüzü Belediyesi Nikâh Salonu’na giden Başkan Çalık, nikâh hazırlığı yapan çiftleri ziyaret etti. Çiftlerle bir süre sohbet eden Başkan Çalık daha sonra İrem Nur Kara ve Yiğit Genç ile Selcan Coşkun ve Rıza Özgüler çiftlerinin nikâhını kıydı. Dünya evine girmek için bu özel günü tercih eden çifte mutluluklar dileyen Başkan Çalık, evlilik cüzdanlarını gelin ve damatlara birlikte teslim etti.
Nikah töreninde büyük heyecan yaşadığı görülen çiftlere ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Çalık,
“Dünya evine giren çiftlerimizin nikâhlarının hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah uğurlu gelir. Bu güzel gün bütün hayatınızın bütün anlarına eşlik eder. Her gününüz 14 Şubat gibi geçsin. Umarım bahtınız da yolunuz da açık olur. Ömür boyu mutluluklar diliyorum” diye konuştu.