18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
AK Parti İstanbul Milletvekilleri yerel seçim saha çalışmalarında, Esenyurt ilçesine çıkarma yaptılar.
Esenyurt İlçe Teşkilatının hazırladığı saha çalışma programları kapsamında, İstanbul milletvekilleri ilçede esnaf ve vatandaşlarla buluştu.
Belediye başkan adayı Hamit Öncü’nün adaylığı açıklanmasından sonraki süreçte, büyük bir heyecanla sahaya inen AK Parti Esenyurt İlçe Teşkilatına, partinin İstanbul Milletvekilleri de destek vererek programlar kapsamında sahaya indiler.
Her mahalleyi ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluşan İstanbul Milletvekilleri; Özlem Zengin, Cüneyt Yüksel, Şamil Ayrım, Halis Dalkılıç, Seda Gören Bölük, Şengül Karslı, Yıldız Konal Süslü, Nilhan Ayan ve Yücel Arzen, ilçede büyük ilgiyle karşılandı.
Vatandaşların sorunlarının dinleyip notlar alan milletvekilleri, esnaf ziyaretleri ve halk toplantılarında Esenyurtlulara teşekkür ederek, Hamit Öncü için destek istediler.