18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Büyükçekmece Belediye Başkanı D. Hasan Akgün, Mimarsinan Su Ürünleri Kooperatifi üyeleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Mimarsinan Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Behadin Türköz ve kooperatif üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda gündeme dair değerlendirmeler yapıldı.
Kooperatif Başkanı Behadin Türköz’ün konuşmasının ardından söz alan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Türkiye’de yaşanan ekonomik krizin giderek derinleştiğini ve özellikle akaryakıta yapılan zamların geçimini balıkçılıkla sağlayanları çok zorladığını belirtti. Önümüzdeki dönemde Mimarsinan Mahallesi’nde yapılması planlanan projeler hakkında da bilgi veren Başkan Akgün, kooperatif üyelerinin talep ve önerilerini dinledi.