18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Marmara Mahallesi’ndeki saha gezisi sırasında komşularının taleplerine kulak veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, gelen park talebini geri çevirmedi. Bölge halkı ile arasında geçen keyifli bir diyaloğun ardından Başkan Çalık, 5 bin metrekarelik parkı 5 gün içerisinde hızlıca hazırlayarak ilçeye kazandıracaklarının sözünü verdi. Bunun üzerine rekor bir sürede yapımı tamamlandı. Park; bin 345 m2’lik yürüyüş yolu, 270 m2’lik basket sahası, 435 m2’lik çocuk oyun alanı ve fitness alanını içinde barındıracak.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Komşularımızın Marmara Mahallemizdeki taleplerini yerine getirmek adına şu an burada bir park inşa edeceğiz. 5 gün içerisinde parkımızı tamamlayarak çocuklarımızla birlikte açacağız. Çalışmalarımıza başladık. İnşallah hafta sonuna da açılışını yapacağız” ifadelerini kullandı.