18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Beylikdüzü Otizmle Mücadele Derneği, Arev Eğitim ve Hizmet Vakfı Başkanı, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı ve yeniden aday adayı Vehbi Orakçı ile yemekte bir araya geldi.
Beylikdüzü Otizmle Mücadele Derneği Başkanı gazeteci Dilek Bozkurt ‘un moderatörlüğünde interaktif söyleşi gerçekleşti.
BEYLİKDÜZÜ ‘NÜ YÜZDE YÜZ KAZANIRIM
Beyomder Başkanı gazeteci Dilek Bozkurt ‘un sorularını yanıtlayan Orakçı, Bozkurt’un: ” Genel merkezden adaylığınız kesinleşirse Belediye Başkan adayı olursanız Beylikdüzü ‘nde kazanma şansınız nedir?” sorusuna kendinden çok emin bir şekilde ” Yüzde yüz kazanırım ” şeklinde cevap vererek, daha öncesinde yaptığı projelere değindi. Orakçı bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek salonda bulunan misafirler tarafından alkışlandı.
Beylikdüzü Otizmle Mücadele Derneği üyelerinin bölgede yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini dinleyen Orakçı; ” Beylikdüzü Otizmle Mücadele Derneği’nin sunduğu “NEFES EVLERİ ” projesine sıcak bakarak, bu hususta başkan seçildiği takdirde Beyomder ile işbirliği içerisinde olacağının sözünü verdi.