18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Başarılı ve hayırsever iş insanı Mehmet Çırak; depremlerin açtığı yaraları sarmak için seferber oldu.
Malatya depremi sonrası bölgeyi ziyaret ederek; depremzedelere yönelik neler yapılacağına ilişkin çalışmaları yerinde değerlendiren Çırak, bir dizi görüşme yaptı.
DEPREMZEDELER İÇİN YARDIM GECESİ DÜZENLEYECEK
Depremde etkilenen bölgelerden Malatya için sahada çalışmalarını sürdüren iş insanı Mehmet Çırak; bölgeyi ziyaret etti. Bölgede depremzedelerle görüşme sağlayarak yerinde tespitler yaptı. Çırak aynı zamanda depremzedeler için ilerleyen günlerde de bir yardım gecesi düzenleyecek.
YEŞİLYURT BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Başarılı iş insanı Çırak, depremi unutmayarak birçok kişiye örnek oldu. Yaraları sarmak adına yardımlara hız kesmeden devam eden iş insanı, geçtiğimiz günlerde Malatya ‘ya gelen İl-İlçe Belediye Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile depremzedeler için bir araya geldi. Malatyalıların sıkıntılarının nasıl giderileceğine yönelik yapılan görüşme sonrası Çırak; Malatya’nın, özellikle Yeşilyurt’un kendisi için çok önemli olduğunu ve gerekenin el birliğiyle yapılacağını ifade etti.