18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Büyükçekmece Belediyesi ve BÜTKOOP (Büyükçekmece Tarım Kooperatifi) desteği ile ‘’Üreticiden Tüketiciye Kışa Merhaba Pazarı’’ açıldı.
Belediye Kent Meydanı’nda kurulan ‘’Üreticiden Tüketiciye Kışa Merhaba Pazarı’’nın açılışını Büyükçekmece Belediye Başkanvekili Ahmet Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Başkan Danışmanları ve Daire Müdürleri gerçekleştirdi.
Belediye Kent Meydanı’nda kurulan pazarda Büyükçekmeceli üreticiler kendi ürettikleri taze gıdaları ve kışa özel el yapımı ürünleri tüketiciler ile buluşturdu. “Kışa Merhaba Pazarı’’na Büyükçekmece halkının ilgisi çok yoğun oldu. Pazar 12 Kasım tarihine kadar Belediye Kent Meydanı’nda 10.00-18.00 saatleri arasında açık kalacak.