18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Baki Gündüz İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Öğretmenlerin istek, öneri ve taleplerini dinleyen Başkan Çalık, “Hem çocuklarımızla ilgilenip onları hayata hazırlıyorsunuz hem de geleceğimizin öğretmen adaylarını yetiştiriyorsunuz. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmenimiz olduğu bir meslek grubuyla ne kadar övünsek azdır” diye konuştu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Baki Gündüz İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Çalık, burada öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğretmenlerin istek ve önerilerini dinleyen Başkan Çalık aldığı notları ilgili birimlere yönlendirdi. Öğrencilerin, sınıflarını ziyaret etme talebini geri çevirmeyen Başkan Çalık, onlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti.
İlçedeki okulların sorunlarını çözme konusunda gerekli destekleri verdiklerini hatırlatan Başkan Çalık, “Öğretmenlik mesleği bizim için çok kutsal. Hem çocuklarımızla ilgilenip onları hayata hazırlıyorsunuz hem de geleceğimizin öğretmen adaylarını yetiştiriyorsunuz. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmenimiz olduğu bir meslek grubuyla ne kadar övünsek azdır. Sizlere gereken desteği göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.