18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü’ndeki vakıf, dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle iftar sofrasında buluştu.
İftar sofrasında bir araya gelmenin önemine değinen Başkan Çalık, “Hepinize çok teşekkür ediyorum. O kadar güzel dostluklar biriktirmişiz ki bunu çok net gördüm ve anladım. Bu on yılı boşuna geçirmemişiz. Sayın Ekrem İmamoğlu’yla birlikte 2014’ten bugüne çok güzel tohumlar ekmişiz ve o tohumlarda herkesin gönlünde yeşermiş” diye konuştu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü’ndeki vakıf, dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle iftar sofrasında buluştu. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen programa Başkan Çalık’ın yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katılım sağladı. Eşi Zehra Çalık ile birlikte masaları tek tek dolaşan Başkan Çalık, çocuklarla yakından ilgilendi.
İftar sofrasında bir araya gelmenin önemine değinen Başkan Çalık, “Hepinize çok teşekkür ediyorum. O kadar güzel dostluklar biriktirmişiz ki bunu çok net gördüm ve anladım. Bu on yılı boşuna geçirmemişiz. Sayın Ekrem İmamoğlu’yla birlikte 2014’ten bugüne çok güzel tohumlar ekmişiz ve o tohumlarda herkesin gönlünde yeşermiş. Sizin komşunuz olmaktan onur duyuyorum. Bu on yıl içinde muazzam deneyimler kazandık. Gelecek beş yılda yapacaklarımı düşündüğümde geçmiş beş yılda yaptıklarım fragman kalacak diyorum” diye konuştu.