18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Çatalca’da kentsel dönüşüm aralıksız devam ediyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner: “Deprem öldürmez tedbirsizlik öldürür” dedi.
Çatalca’da birçok kentsel dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ederken, Ferhatpaşa Mahallesi Atatürk caddesi üzerindeki çalışmaları Başkan Mesut Üner yerinde inceledi.
Kentsel dönüşüm alanındaki yıkım sonrası esnaf ziyaretleri sırasında Başkan Mesut Üner’e hem Çatalca’ya kazandırdığı efsane hizmetler hem de deprem riskine karşı gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm çalışmaları için teşekkür edildi.
Kentsel dönüşüm alanında geçekleşen yıkım çalışması sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Çatalcamızı her alanda gelişmesi için ilçemiz Cumhuriyet tarihine geçen hizmetleri kazandırırken, deprem riskine karşı kentsel dönüşüm çalışmalarıımıza büyük önem verdik. Deprem değil tedbirsizlik öldürür gerçeğini hiç aklımızdan çıkarmadık. Bugünde bir kentsel dönüşüm çalışması daha başladığımız için oldukça mutluyum. Çok yakında da kentsel dönüşüm çalışmalarımız çerçevesinde yıkımını gerçekleştirdiğimiz Belediye İşhanı yerine yapımını gerçekleştirdiğimiz Modern Ticaret Merkezimizin açılışını yapıyoruz. Tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.’’ dedi.