18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Kaşıbeyaz Bahçeşehir’in sahibi Mehmet Çırak, 6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş Depremi’nin birinci yıldönümünde önemli bir duyarlılık örneği sergileyerek Kaşıbeyaz Bahçeşehir’in Pazar günü elde edilen tüm hasılat deprem bölgesine gönderecek.
6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan ve kayıtlara cumhuriyet tarihinin en büyük doğal afeti olarak geçen Kahramanmaraş depreminin birinci yılında bölgedeki yaraları sarmak için yapılan girişimler devam ediyor. Yüzlerce canın kaybedildiği deprem ayrıca büyük bir maddi hasara sebep olması nedeniyle de bölgenin önemli bir kısmı yardım kampanyaları ile ayakta duruyor.
Bu kapsamda Kaşıbeyaz Bahçeşehir’in sahibi Mehmet Çırak, yaşanan olumsuz duruma kayıtsız kalmayarak depremden en çok etkilenen illerden biri olan ve memleketi olan Malatya için büyük bir duyarlılık örneği sergiledi. Çırak, aldığı karar ile Pazar günü elde edilen tüm hasılatın Malatya’ya gönderilerek depremzedeler için kullanılacağını duyurdu.