18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
DEM Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan Adayları Türkan Aslan Ağaç ve Akın Birdal, seçim konjonktürüne ilişkin açıklamalarda bulundu. Partinin kendi adaylarıyla seçime girmesinin tabanda heyecan yarattığını belirten Birdal, parti olarak halkla bire bir temas kurduklarını vurguladı. Türkan Aslan Ağaç ise CHP’nin adayı Cemil Tugay’ın kendilerinden örtülü destek talebinde bulunmadığını ifade etti. Adaylar, İzmir’in ulaşım ve trafik sorunlarına yönelik projelerini paylaşırken, ekosisteme ilişkin sorunlarla mücadele etmek için tüm dinamiklerle ortaklaşa projeler geliştireceklerini dile getirdiler.