18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel’i belediyede ağırladı. Ziyaretin ardından iki başkan, Silivri Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek afet çalışmalarını yerinde inceledi.
İki belediye başkanı, belediyeler arasındaki iş birliğini güçlendirme ve ortak projeler geliştirme konusunda görüş alışverişinde bulundu. Başkan Balcıoğlu, “Nazik ziyaretleri ve kıymetli hediyeleri için Çatalca Belediye Başkanımız Erhan Güzel’e çok teşekkür ediyorum,” dedi.
Başkan Balcıoğlu ve Başkan Güzel, daha sonra birlikte Silivri Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek afetlere yönelik yerelde ve ülke genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret sırasında, afet anı ve sonrasında kullanılacak ekipmanlar hakkında detaylı bilgi sunuldu. Başkan Balcıoğlu, bölgemizin bir gerçeği olan depremin felakete dönüşmemesi için iş birliği içerisinde çalışacaklarını vurguladı.