18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Harun Özer, Esenyurt Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerle iftar programında buluştu.
Esenyurt Üniversitesi yöneticileri tarafından düzenlenen “Gençlik İftarı” programına İstanbul Milletvekili Seda Görenbölük, Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özyurt, üniversite hocaları ve çok sayıda öğrenci katılım sağladı.
İlçe Başkanı Harun Özer AK Parti’nin gençler için hazırladığı projelere de değinerek, ‘Esenyurt’ta Hamit başkan, İstanbul’da Murat başkan siz gençler için çalışıyor’ diyerek programın düzenlenmesinde emeği geçen üniversite yönetimine teşekkürlerini iletti.