18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Meclis Üyesi adayı Burcu Hepdiker Orman Haftası ile ilgili bir mesaj yayınladı…
Burcu Hepdiker; “Ormanlar, bir ülkenin akciğerleri ve en büyük zenginlik kaynağıdır. Ekolojik dengenin sağlanmasında önemli bir yere sahip olan ormanlarımız, birçok canlı türünün doğal yaşam alanını oluşturmaktadır. Erozyonu önleyen, sel felaketlerinin önüne geçen, yer altı su kaynaklarımızı besleyen, doğal dengeyi sağlayan ormanlarımızın korunması ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dünyamızı daha yaşanabilir kılmak ve gelecek nesillere temiz, sağlıklı bir dünya bırakabilmek için ormanlarımızı korumalı, yeni yeni yeşil alanlar oluşturmalı, ağacın ve ormanların öneminin bilincinde olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, ormanların korunduğu ve çoğaldığı daha yeşil bir dünya dileğiyle, Orman Haftası’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”