18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Yerel seçimlere sayılı günler kala İYİ Parti’de adaylar netleşiyor. Grup toplantısında konuşan İYİ Parti lideri Akşener, partisinin İBB başkan adayının “Ben İstanbul’u istiyorum” diyen Buğra Kavuncu olduğunu duyurdu. Ankara’da Cengiz Topel Yıldırım, Balıkesir’de ise Turhan Çömez aday gösterildi.
31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken partilerin aday belirleme süreci de hız kazandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Buğra Kavuncu’yu, Balıkesir’de Turhan Çömez’i ve Sincan’da da Fatih Koca’yı aday gösterdiklerini söyledi.
Akşener, partisinin Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Adayı’nın ise Cengiz Topel Yıldırım olduğunu açıkladı.