18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
İzmir Alaçatı Lions Branch Kulübü Başkanı Sn. Neslihan KARAYILAN, IPDG Sn. Yakup ÖZDANON ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Sn. İlknur GÜMÜŞ ile birlikte Konak Belediye Başkanı Sn. Abdül Batur’ u makamında ziyaret ettiler. Sn. Batur Alaçatı Lions Branch Kulübü Yönetimi ile birlikte ortak projeler konusunda çalışabileceklerini ve önümüzdeki günlerde açılacak olan Konak Modern Sanat Merkezinde konser, seminer, söyleşi vb. her türlü kültürel etkinlikleri için destek verebileceklerini söyledi..