18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Koşusu, Küçükçekmece Gölü’nde düzenlendi. Küçükçekmece Kaymakamlığı, Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonuyla gerçekleştirilen koşuda, 320 öğrenci dereceye girebilmek için ter döktü.
Koşuyu, Küçükçekmece Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Faysal Güler, İlçe Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Gözüdok da izledi.
Cumhuriyet Koşusu; küçük kızlar, küçük erkekler, yıldız kızlar, yıldız erkekler ve genç kızlar, genç erkekler olmak üzere 6 kategoride yapıldı. Koşuya katılan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinden 155 kız, 165 erkek öğrenci birincilik için kıyasıya yarıştı. Koşu sonunda dereceye girenlere ödülleri ilçe protokolü tarafından verildi.
Dereceye girenler:
Küçük Kızlar
Küçük Erkekler
Yıldız Kızlar
Yıldız Erkekler
Genç Kızlar
Genç Erkekler