18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Küçükçekmece Belediye Başkanlığı ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği işbirliğiyle 30 Ağustos Zafer Kupası U-16 Futbol Turnuvası düzenlendi. Takımların kıyasıya rekabeti ve heyecanına sahne olan turnuvanın şampiyonu Kanaryaspor oldu.
Küçükçekmece Belediyesi Yeşilova Kemal Aktaş Stadı’nda gerçekleştirilen turnuvaya, 27 takım ve toplamda 594 sporcu katıldı. Final müsabakasında İkitellispor ile karşılaşan Kanaryaspor şampiyonluğa adını yazdırdı. Turnuvada İkitellispor ikinci, İstanbul Demirspor üçüncü, Söğütlüçeşme Birlik Spor üçüncü olurken, Yeşilova Esnaf Spor en centilmen takım seçildi.
Final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sedat Gazi tarafından verildi.