18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca’da Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile birlikte ilçedeki tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan vatandaşlarla bir araya geldi.
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile birlikte Çatalca ilçesinde verimli bir program gerçekleştiren Üner, yaptığı açıklamalarda; “Görev sürem boyunca sorunların çözümü, ilçemizin her alanda gelişmesi hedefiyle Çatalca-Ankara arası adeta mekik dokuduk. Aynı zamanda başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere neredeyse tüm bakanlar kurulunu Çatalca ilçemizde karşıladık. Her fırsatta ifade ettik tekrar hatırlatıyorum. Bizim gündemimizde seçim yok. Çatalca ilçemize hizmet bizim ajandamızın her zaman ilk gündemi oldu. Bu anlamda Tarım ve Orman Bakanımız İbrahim Yumaklı ile birlikte oldukça önemli ve verimli bir gün yaşadık Gerek Sayın Bakanımıza gerekse ilçe halkımıza sonsuz teşekkürler. Çatalca ilçemize hizmet yolunda çalışmalarımıza ilk günkü aşkla durmaksızın devam edeceğiz” dedi.