18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Esenyurt Belediyesi’nin Anneler Günü vesilesiyle düzenlediği programda Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer anneler ile buluştu. Programda, tüm annelerin anneler gününü kutladığını ifade eden Başkan Özer, annelere karanfil hediye etti.
Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer Cumhuriyet Meydanı’nda Esenyurtlu anneler ile bir araya geldi.
Başkan Özer’in yanı sıra CHP Esenyurt İlçe Başkanı Hüseyin Ergin de kutlamada yer alanlar arasındaydı. Anneler Günü vesilesiyle düzenlenen etkinliğe katılan annelere teşekkür eden Başkan Özer, günün anlam ve önemine vurgu yaparak annelere karanfil hediye etti. Yeni dönemde kadınların hayatın içinde aktif rol alabilmeleri için çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Başkan Özer, her zaman annelerin yanında olacağını ve onların iş hayatında hak ettiği yerlerde olması için elinden geleni yapacağını söyledi. Her şeyin en güzeline ve iyisine layık olan annelere selam ve sevgilerini ileten Prof. Dr. Özer; “Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” dedi. Düzenlenen sürpriz program nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden Esenyurtlu kadınlar ise Başkan Özer’e kendilerine verdiği destek ve güven için teşekkür etti.