18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Üstündağ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sait Üstündağ her yıl geleneksel hale getirdiği iftar programında dostlarını ağırladı.
Hayırsever iş insanı Sait Üstündağ’ın düzenlediği iftar programına; İstanbul Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail Çifçi ve yönetimi, Kars Kültür Evi Başkanı Ferhat Ulucutsoy ve yönetimi, Digor Dernek Başkanı Erol Öğedik, Saadetdere Mahalle Muhtarı Yavuz Zilek, Demokrat Parti Esenyurt İlçe Başkanı Ali Atmaca, AK Parti Esenyurt meclis grupbaşkanvekili Togay Çoban, siyasetciler, kanaat önderleri ve iş insanları katılım sağladı.
Açılan oruçlar sonrasında ev sahibi Sait Üstündağ kısa bir konuşma yaparak; “Bu mübârek ayda, bugün siz değerli dostlarımızla, aynı sofrada buluşup birlikte oruç açtığımız için Allah’a şükürler olsun. İnşallah birlik beraberliğimiz her daim devam eder. Şimdiden Ramazan Bayramızını kutluyorum” dedi.
Daha sonra sırasıyla iftara katılan misafirler söz alarak Sait Üstündağ’a teşekkür ettiler.