18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Şehir Hatları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci yurtlarında kalan gençler için özel bir Boğaz turu düzenliyor. İstanbul dışından gelen gençler, 24 Şubat Cumartesi günü denizle buluşacak.
Geçtiğimiz ay denizden uzak kalan çocuklar için Boğaz Turu düzenleyen Şehir Hatları, bu kez de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci yurtlarında kalan gençlere özel bir Boğaz turu düzenliyor. Üniversite eğitimi için şehir dışından gelen öğrencilere özel olarak düzenlenen tur boyunca gençler, İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatı bulacak.
24 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek olan tur Kabataş İskelesi’nden başlayacak ve Kabataş İskelesi’nde son bulacak.
Yoğun geçen eğitim hayatlarına mola vermelerine destek olmak ve denizden uzak kalmış olan gençleri denizle buluşturarak İstanbul manzarasına doğru derin bir nefes almalarını amaçlayan Şehir Hatları, Vapur Kafe’siyle de etkinlik boyunca çay ve simit ikramında bulunacak. Gençler, İstanbul’un eşsiz atmosferini keyifli ikramlar ve sohbet eşliğinde tadacak.