18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara’nın kentin 10 mahallesinde başlattığı hizmet seferberliği tüm hızıyla devam ediyor.
“Mahalle Hizmet Seferberliği” ekiplerinin son adresi Avcılar’ın tarihi yerleşim yerlerinden olan Ambarlı Mahallesi oldu. Fen İşlerin’den Temizlik İşleri’ne, Park ve Bahçeler’den Veterinerlik İşleri’ne kadar 25 araç ve 61 personelle oluşturulan çözüm ekibi sabahın ilk saatlerinde çalışmalarına başladı. Kenti sokak sokak gezen ekipler temizlikten yolların bakım onarımına, ilaçlamadan yeşil alan ve parkların düzenlemesine kadar birçok soruna müdahale etti.
Çalışmaların başında ise Avcılar’da hizmet seferberliğini başlatan Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vardı. Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte çalışmaları yerinde takip eden Çaykara esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşlardan gelen talepleri ekiplerine ileten başkan Çaykara anında çözüme kavuşturdu.
Mahalle sakinlerinin taleplerini tek tek dinleyip not alan Başkan Çaykara; “Tüm birimlerimizle beraber başlattığımız hizmet seferberliği için bugün Ambarlı Mahallemizdeyiz. Kentimizi sokak sokak geziyor sorunlara müdahale etmeye devam ediyoruz. Bir yandan da esnafımızı ve komşularımızı ziyaret ederek enerjilerini ve samimiyetlerini en içten duygularla hissettik. Komşularımızla bir araya gelmeye ve kentimizin geleceği için ortak akılla hareket etmeye devam edeceğiz.” dedi.