18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Başakşehir’de hayırseverlerin desteğiyle inşa edilen Hayır Ortakları Camii, düzenlenen hizmete alım töreniyle ibadete açıldı. Bin kişinin aynı anada ibadet edebileceği camide gençlik merkezi ve Kuran kursu da bulunuyor.
Kayaşehir Mahallesi’nde hayırseverlerin desteğiyle yapımı tamamlanan Hayır Ortakları Camii, törenle ibadete açıldı. Hizmete alım törenine AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Melik, Başakşehir İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve mahalle sakinleri katıldı.
Dualarla ibadete açılan Hayır Ortakları Camii’nde aynı anda bin kişinin ibadet edebilecek. Gençlik merkezi, Kuran kursu ve lojmanın da bulunduğu cami ile Başakşehir’deki camilerin sayısı 119’a ulaştı.