18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
16. olağan İstanbul İl Kongresini gerçekleştiren Demokrat parti başkanı Gültekin Uysaldan dikkat çeken seçim mesajları…
16ncı olağan İstanbul İl Kongresini gerçekleştiren Demokrat Parti Başkanı Gültekin Uysal’dan dikkat çeken seçim mesajı. Yolumuza tek devam edeceğiz. Sokakta meydanda kitlelerin ümidini bağladığı muhalefetin parçalanıyor görünmesi hoş değil. Bu tablo bizi yeterince üzüyor.
Adaylık açıklamalarını küçük yerlerden metropollere doğru Ocak ortasına kadar bitireceğiz. Bizimde dikkat çeken adaylarımız var. Fark yaratacak adaylarımız ile seçimde kendi başımıza hareket edeceğiz.
İttifakta yer almak yerine kendi adaylarımız ile seçimde yer alacağız.
İstanbul Cemil Candaş Kültür Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul Olağan İl Kongresinde 215 delegenin 208′i oy kullandı ve tek liste ile il başkanlığına Ali Serdar Eriş seçildi.
Kongrede konuşma yapan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal adeta muhalefete göz dağı verdi.
Fark yaratacak adaylarımız ile seçime ittifak yerine partimiz ile katılacağız. İttifak ile alınan %48 oy da milletimizin iradesini ve demokrasiyi temsil etmekte. Muhalefetin son günlerde parçalanıyor görünmesi mutsuz oluyoruz. Yolumuza kendi başımıza devam edeceğiz.