18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Cumhuriyet Halk Partisi’nde kurultay delegesi ve Çiğli’de belediye başkanlık adaylığı için adı geçen güçlü adaylardan biri olan Erdal Mansuroğulları dün, Çiğli ilçe başkanı Erkan Akar ile birlikte CHP grup toplantısına katıldı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Erdal Mansuroğulları, sosyal medya üzerinde “Genel Başkanın İzmir’e selamı var” notunu paylaştı.
KILIÇDAROĞLU’NA TAM DESTEK VERMİŞTİ
İzmir kurultay delegesi olan Erdal Mansuroğulları, İzmir’de Kemal Kılıçdaroğlu’na imza ve tam destek vermişti.
CHP’nin 38. kurultayı yaklaşırken, CHP genel merkezi hem kurultaya hazırlık yapmakta hem de yaklaşan yerel seçimlere hazırlık yapmaya çalışmaktadır. Kurultay sonrası CHP’de değişim olur mu bilinmez, CHP genel merkezinin aday olacakların yoğun bir mesai harcayacağı bir yer olduğu kesindir.
İzmir’de disiplin kurulu üyeliği ve Çiğli belediye meclis üyeliği görevlerini yapan Erdal Mansuroğulları, il kongresi öncesi meclis üyeliğinden istifa edip kurultay delegesi oldu. Kurultaydan sonra Çiğli’de sevilen genç siyasetçi Erdal Mansuroğulları’nın adaylığını açıklayacağı yönünde bilgiler gelmektedir.