18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
İş insanı, USİAD Genel Sekreteri Oğuz Lektemur CHP Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.
Lektemur, “Esenyurtlu hemşehrilerime hizmet için, Esenyurt’ta CHP belediyeciliğinin başarılarını devam ettirmek ve hep birlikte daha da ileriye taşımak için bu göreve talibim” dedi.
31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için aday adaylık süreçleri devam ediyor. Esenyurt’un tanınan ve sevilen simalarından olan iş insanı Oğuz Lektemur, ilçeye Belediye Meclisi’nde hizmet etmek için kolları sıvadı.
Uzun yıllardır iş dünyasının içinde yer alan Lektemur, aynı zamanda Ulusal Sanayici ve İş Adamları Derneği (USİAD)’nin de Genel Sekreterliğini sürdürüyor. Atatürkçü Düşünce Derneği Şişli şubesi üyesi olan Lektemur, birçok STK ve hemşehri derneklerinde de yöneticilik yaptı.
Oğuz Lektemur CHP Esenyurt Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvuru evraklarını CHP Esenyurt İlçe Sekreteri Ertan Akbaba’ya teslim etti.