18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Küçükçekmece Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında, Küçükçekmeceli gençleri Anıtkabir’e götürdü. Daha önce Anıtkabir’i ziyaret etmemiş 100 genç, Ata’nın huzuruna çıkmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.
Küçükçekmece Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında, Küçükçekmeceli gençleri Anıtkabir’e götürdü. Daha önce Anıtkabir’i ziyaret etmemiş 100 genç, Ata’nın huzuruna çıkmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.
Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen gezi, Cumhuriyet’in 100. yılında 100 gençle gerçekleştirildi. Gencler, Anıtkabir’i ziyaret ederek, Atatürk’ün mozolesine karanfil bıraktı. Gezi programında duygusal anlar yaşayan öğrenciler, ziyaretten duydukları memnuniyeti ve gururu dile getirerek, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ve belediye yetkililerine teşekkür etti.