18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Mirvan Bezgin kimdir, nereli, ne iş yapar?
Mirvan Bezgin 1990 yılında Van’da doğdu. 2000 yılında Antalya’ya taşındı ve eğitim hayatına Antalya’da devam etti. 2006 yılında Nazime Baki Saatçioğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Akdeniz Üniversitesi Muhasebe Bilim Dalını, dönem birinciliği ile bitirdi. Mali Müşavir ruhsatını alarak bürosunu açtı. Halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir faaliyetini devam etmektedir. E-Ticaret ve Lojistik Sektöründe önde gelen Uluslararası firmalara danışmanlık yapmaktadır. Konkordato Komiseri ve Bilirkişi Unvanlarına sahiptir.
Mirvan Bezgin 2021 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü “Geleneksel Kamu Yönetiminden Kamu İşletmeciliğine Geçiş” konusunda hazırladığı proje tezi ile yüksek lisansını tamamladı. Aynı dönem Süleyman Demirel Üniversitesi, İşletme Yöneticiliği Bölümü “Küreselleşmenin Türk kamu yönetimine etkileri” konusunda hazırladığı proje tezi ile çift daldan ve çift Üniversiteden Yüksek Lisanslarını tamamladı.
Mirvan Bezgin’in Vergi ve Sosyal güvenlik alanlarında çeşitli araştırma ve incelemeleri vardır. Sivil Toplum Kuruluşlarında üyeliği ve görevleri vardır.