18:43 - Kültür ve sanata katkısı için böyle festivallerin düzenlenmesi gerekiyor
18:30 - 75 ülkeden 1200 kültür ve sanat elçisi Taksim’de buluştu
15:32 - Gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu
23:52 - BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GIDA BANKASI YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR
23:46 - 16 farklı ülkeden 85 kuklanın yer aldığı sergi açıldı
Sultangazi Belediyesi, hafta sonu vatandaşlara 3 buçuk ton balık dağıttı. Vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı mutlu olduklarını belirten Dursun, “Bu yıl balık sezonu bereketiyle açıldı, öyle de devam ediyor.” dedi.
Sultangazi Belediyesi, hafta sonu vatandaşlara 3 buçuk ton balık dağıttı. Sağlıklı beslenmek için balığın önemine dikkat çeken Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Komşularımıza 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda 2,5 ton, Zübeyde Hanım Mahallemizde de yaklaşık 1 ton istavriti dağıttık” dedi.
Vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı mutlu olduklarını belirten Dursun, “Bu yıl balık sezonu bereketiyle açıldı, öyle de devam ediyor. Sağlık için önemli bir besin olan balığı sık sık ücretsiz dağıtıyoruz. Komşularımızın yoğun ilgisi bizleri mutlu ediyor. Elimize balık ulaştıkça dağıtımlara devam edeceğiz” diye konuştu.